Bizden Haberler

Karotla Beton Delme

Karotla beton delme

Karotla beton delme firması olarak Kocaeli ilimize bağlı bütün ilçelerimizde karot ile beton delme,zemin beton kesimi,hidrolik duvar kesimi ve telle beton kesimi hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli çayırova ilçemizde hizmet veren firmamız Tekniker Karot yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrüblerimiz ile ve alanında profosyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemiştir.

Gerek gsm numaralarımız üzerinden olsun gerekse bize yazın bölününde ki iletişim forumunu doldurarak tarafımıza ulaşabilir ve fiyat tekilifi alabilirsiniz.

Tekniker Karot 2000 yılında meslek hayatına başlamış olup karot ile beton delme alanında en iyi hizmeti sunmaktadır.

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

Muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılır.

Demir filizi ekilmesinde en güvenli yöntem olup özellikle hasar görmüş kolon ve kiriş takviyelerinde, mantolama işlemlerinde güvenle kullanılır. Var olan betonarme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonarmenin birbirine bağlanması amacı taşıyan, epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıların ankre edilmesi işlemidir. Her donatı çapı için uygulanabilmektedir.

Karot delme veya kesme işleminin tercih edilmesinin en büyük sebebi yapılara en ufak bir zarar vermemesidir. 50 katlı bir binanın en üst 10 katını yıkmak isterseniz kırıcılarla bu işi yapamazsınız, yapsanız dahi yapı büyük oranda zarar görür. Fakat karot kesme ve delme makineleri ile bu işi sıfır hasar ile yapmanız mümkündür.Profesyonel bir Karotçu arıyorsanız firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firmamız her türlü beton zemin kesme ve delme işini yapmaktadır. Beton kolon, perde beton duvar, tabla beton gibi beton malzemelerin kesimi profesyonel karotçu ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Titizlikle yaptığımız kesim ve delme işlerinde emniyeti ön planda tutarak sıfır risk ile işimizi yapmaktayız. Aşağıdaki videolarda yapmış olduğumuz projelerden örnekler görebilirsiniz:

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*