Bizden Haberler

Beton delme

Beton delme

Firmamız karot beton delme; betonda, duvarda ve yerde delik açma işlerinde uzmandır. Karot sektöründeki deneyimiyle Türkiye’nin tüm illerinde beton delme, duvar ve yer delimi hizmetinizdeyiz.

Firmamız karot ile beton delme, karot alma, test karot numune alanlarında uygulayıcı firma olmasının ötesinde karotun getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir.

Q10-Q1000 arası çap, 900 cm derinlik, 45-90 derece açı ile her deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden demir donatlı veya demir donatsız tüm zeminlerde uygulama yapmaktayız.

“Önce Güven” sloganı ile bu teknolojiyi müşterilerimize, zaman ve yer gözetmeksizin, profesyonel kadro, geniş makine parkuru, güvenilir yönetim, kalite ve hız dahilinde Türkiye’nin her bölge ve yöresine hizmet vermekteyiz.

Beton delme uygulaması, demir donatılı ya da demir donatısız tüm beton zeminlerde, granit, mermer gibi tüm hassas yüzeylerin delinmesinde sıfır vibrasyonla betona hanhangi bir zarar vermeden yapılmalıdır.

Delme makineleriyle sessiz, darbesiz ve tekrar bir tamirat gerektirmeden 10 mm ile 600 mm arasındaki çapta, 600 cm derinliğe kadar yatay, dikey ve düşey konumlarda 45 derece ile 90 derece açılarla betonda delme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*